Mākslas konkurss Saules ritm

Noslēdzies vizuālās mākslas, vizuāli plastiskās mākslas un radošo industriju mākslas darbu konkurss “Saules ritmi”.  Kopā šajā konkursā iesniegti 586 darbi no 48 Rīgas valstspilsētas izglītības iestādēm, to skaitā, arī no Rīgas Ēbelmuižas pamatskolas. Mūsu skolēni veiksmīgi piedalījās ar radošajiem darbiem I konkursa kārtā:

1.- 3.klašu grupā  – Denis Šakelis (1.a.klase) ieguva II pakāpes diplomu, Ernests Grundulis – III pakāpes diplomu;

4.-6.klašu grupā – Henrijs Ozoliņš (5.a.klase) un Nikita Osetrovs, Dinija Kraze, Mairis Šadeika, Daniels Mačis (6.a.klase) saņēma III pakāpes diplomus;

7.-9.klašu grupā – Rihards Knostenbergs (9.a.) ieguva I pakāpi.  Evelīna Baikova (7.a.) ieguva II pakāpi. Patriks Kalniņš (7.a.), Katrīna Vidnere un Marta Knostenberga (9.a.) saņēma III pakāpes dipomus.

Uz konkursa II kārtu tika izvirzīti laureāti – Denis Šakelis, Evelīna Baikova un Rihards Knostenbergs. Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” apbalvošanas pasākumā Rihards saņēma II pakāpes diplomu. Pateicības rakstus saņēma Denis Šakelis (1.a.) un  Evelīna Baikova (7.a.). Urrā!  Ir liels prieks un gandarījums, ka skolēni apliecina savu radošumu, iztēli un attieksmi pret mākslu. Mūsu skolēni ir īsti malači! Paldies skolēniem par atsaucību, radošumu, ieguldīto darbu un dalību konkursā! Paldies skolai un vecākiem par atbalstu!

Digitālais katalogs: Katalogs “Saules ritmi” 2024, 2.kārta

                                                                                                                                             Guna Priede, vizuālās mākslas skolotāja